wróć do bloga WRÓĆ DO REALIZACJI
01.03.2022

Ferrari 812 Superfast oklejone matową folią ochronną Llumar Mat

Ferrari 812 Superfast w unikatowej specyfikacji przyjechało do nas na zabezpieczenie absolutne matowego lakieru, matową folią Llumar i częściowo błyszczącą folią Llumar Platinum.

 

Podobnie jak wyjątkowa konfiguracja z programu Ferrari Atelier, nasza usługa została również skrojona na miarę. W tym przypadku nie było żadnych kompromisów, ograniczała nas tylko szerokość rolki. Pomimo, że auto jest w całości zeskanowane to wspólnie z Llumar Polska przerobiliśmy absolutnie wszystkie szablony – tak, aby folię można było zawinąć w jak największą ilości miejsc. Niektóre elementy nie posiadały formatki w systemie, w takim przypadku wykonaliśmy je sami ręcznie lub został stworzony szablon do wycięcia na ploterze.

 

Matowe Ferrari przed aplikacją było oczywiście zjawiskowe, ale po nałożeniu folii efekt tego lakieru został jeszcze bardziej podbity (na końcu albumu porównanie). Dodatkowo całą folię pokryliśmy powłoką hydrofobową Fireball Typhoon.

 

Przednią szybę zabezpieczyliśmy dwuwarstwową wzmocnioną folią ochronną Bray Windshield Plus. Felgi oraz zaciski hamulców pokryliśmy powłoką ceramiczną z dodatkiem teflonu Fireball Talon.

 

Dziękujemy właścicielom za zaufanie, nie pierwszy raz;)

DANE

KONTAKTOWE