O NAS
SHOWCAR
DETAILING
Dzień dobry. Nazywam się Marek Lachowicz, zajmuję się szeroko pojętym auto detailingiem od 2006 roku, chociaż już w latach 90’tych miałem pierwszą styczność z polerowaniem aut. Showcar Detailing jest studiem które oficjalnie stworzyłem w 2015 roku, kiedy to coraz więcej osób zgłaszało się do mnie z polecenia zadowolonych Klientów. Od kilku lat Showcar to team dwuosobowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie także obsługiwać bieżącą pielęgnacje aut naszych Klientów. Naszym głównym zajęciem to renowacja i zabezpieczanie lakieru. Najczęstszymi sposobami ochrony lakieru jakie stosujemy to powłoki ceramiczne i folie ochronne ppf.
O NAS
O NAS
SHOWCAR
DETAILING
Jesteśmy pierwszym akredytowanym studiem koreańskich powłok ceramicznych Fireball w Trójmieście. Jesteśmy także pierwszym w województwie pomorskiem, a drugim w Polsce akredytowanym studiem amerykańskich folii ochronnych ppf Llumar. Nasza współpraca jest wieloletnia, dzięki czemu masz pewność jakości wybranego produktu którym zabezpieczymy lakier w Twoim aucie. Doświadczenie zdobyte na setkach przeróżnych aut i dbałość o detale przekłada się na ogromną chęć sprawienia abyś odbierając auto był bardziej niż zadowolony z efektu naszych prac. Jeśli chcesz aby lakier Twojego auta otrzymał zabezpieczenie lakieru, czy to w formie powłoki ceramicznej, folii ochronnej lub hybrydy obu rozwiązań to skontaktuj się z nami. Dobierzemy idealny pakiet dla Twoich potrzeb.
O NAS
O NAS
SHOWCAR
DETAILING
Zajmujemy się także szkoleniami, więc jeżeli myślisz o pogłębieniu swojej wiedzy z polerowania lakieru bądź zabezpieczania lakieru powłoką ceramiczną lub folią ochronną ppf - skontaktuj się z nami, a napewno dobierzemy odpowiednią ścieżkę nauki do Twoich potrzeb. Szkolenia zawsze odbywają się formule maksymalnie dwóch uczniów. Duży nacisk kładziemy na praktykę i zawsze po zakończeniu kursu jesteśmy w kontakcie w razie nowych pytań/problemów.
O NAS

AUTO DETAILING W SHOWCAR DETAILING

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY
DANE

KONTAKTOWE