wróć do bloga WRÓĆ DO REALIZACJI
29.08.2023

Porsche 911 Carrera T - front folia ppf + powłoka ceramiczna

Kolejne Porsche 911 (992) tym raz w wersji Carrera T odwiedziło nas w celu zabezpieczenia frontu i miejsc newralgicznych folią ochronną ppf Llumar Valor oraz pozostałej części lakieru powłoką ceramiczną Fireball Butterfly. Co ciekawe, Porsche przyjechało do nas spoza woj. pomorskiego, co nie powiem, sprawiło, że poczuliśmy się wyróżnieni:) 


Aby jak najlepiej zabezpieczyć front, wspólne z Llumar Polska zmieniliśmy standardowe (już świetne) formatki - np. rant wokół lamp jest całości chroniony folią. Ta sama formatka błotnika, została powiększona wokół nadkoli - dzięki czemu mogliśmy maksymalnie pokryć tą część która najbardziej jest narażona na kamienie lecące spod przednich kół. Podobnie przy klapce wlewu paliwa, folia została schowana do środka. Drobny detal, jak dziura na hak holowniczy, jest nie wycięta wokół, a folia została zawinięta do środka. Są to w zasadzie nasze standardowe pomysły przy folii ppf, ale pomyślałem, że warto przypomnieć jak bardzo zależy nam na indywidualnym podejściu do zabezpieczenia cennego lakieru w każdym aucie.

 
Od drzwi do tylnego zderzaka lakier został zabezpieczony powłoką ceramiczną Fireball Butterfly. Zanim jednak do tego doszło, lakier Jet Black Metallic został pieczołowicie przygotowany, tak aby ceramiczna ochrona miała idealną bazę do trwałego związania z podłożem. Rezultat: podkreślenie metaliku ukrytego w lakierze i późniejsza łatwość w codziennej pielęgnacji. 
Odchudzone szyby wersji T, otrzymały pełen zestaw warstwy hydrofobowej.


20/21-calowe felgi w kolorze Titanium Grey zostały pokryte powłoką ceramiczną Fireball Talon z dodatkiem teflonu.


Dziękujemy za zaufanie.

 
Elementy w folii ochronnej Llumar Valor:

- przedni zderzak
- reflektory główne, lampy w zderzaku, kierunkowskazy
- maska
- błotniki
- słupki A
- nadszybie
- lusterka
- wnęki klamek
- progi wejściowe

DANE

KONTAKTOWE