wróć do bloga WRÓĆ DO REALIZACJI
29.03.2023

Porsche 911 GTS - całe w folii ppf Llumar Valor

Nasza najnowsza realizacja to Porsche 911 Carrera 4 GTS, które w całości zabezpieczyliśmy topową folią ochronną ppf Llumar Valor.

 

W tym przypadku praktycznie wszystkie gotowe szablony zmieniliśmy, tak aby jak najbardziej ukryć ranty folii. Dodatkowo aby efekt by jak najlepszy, zdemontowaliśmy w bezpieczny sposób część elementów:
- reflektory przednie (folia na błotniku została zawinięta do środka wnęki na lampę przednią)
- lusterka, klamki, listwa góra drzwi
- kierunkowskazy zderzaka przedniego
- tylne lampy (boczne oraz środkowa)
- napis „Porsche” nad tylnym zderzakiem

Na życzenie Klienta, zmieniliśmy również tylny emblemat z „911 Carrera 4 GTS” na krótszy: „911” utrzymując fabryczne umiejscowienie. Z dolnej części drzwi usunęliśmy naklejki z logiem „GTS”.


Prócz folii ppf na całym aucie, zaaplikowaliśmy powłokę hydrofobową na wszystkie szyby oraz powłokę ceramiczno-teflonową Fireball Talon na felgi oraz zaciski hamulców. Z ciekawostek: felgi w modelach GTS, Turbo i GT3 posiadają mocowanie za pomocą centralnej śruby, tzw. Centerlock. Aby zdemontować i poprawnie założyć felgę wymagana jest znajomość odpowiedniej procedury, ale to już temat na osobny post;)


Folia ppf to absolutnie najlepsze możliwe zabezpieczenie lakieru. Prawie 200 mikronów grubości to pewna ochrona przed odpryskami i piaskowaniem. Folia sama w sobie jest na tyle odporna przed uderzeniami kamyczków, że bardzo ciężko jest ją uszkodzić. Dodatkowo powtarzalna samoregeneracja, czyli zabliźnianie mikrorys pod wpływem dodatniej temperatury. Llumar Valor to także świetna hydrofobowość, mniejsze przywieranie brudu i łatwość bieżącej pielęgnacji na myjniach bezdotykowych. Jeśli szukasz ochrony lakieru bez kompromisów to wybór jest oczywisty: Llumar Valor.


Dziękujemy za zaufanie.

DANE

KONTAKTOWE