wróć do bloga WRÓĆ DO REALIZACJI
17.10.2023

Toyota Hilux - lakier w całości zabezpieczony folią ppf

Tym razem nasza realizacja z zabezpieczenia lakieru ochronną folią ppf odbyła się na wyjeździe u Klienta. Podwyższona z dodatkową zabudową Toyota Hilux urosła tak bardzo, że zabrakło jej kilku cm do wjazdu do naszych czterech ścian. Decyzja była prosta, pakujemy się i jedziemy z misją ochrony lakieru w aucie do zadań specjalnych. 

 


Na początku zabezpieczyliśmy tylko front auta folią ppf, ale kiedy Hilux przeszedł chrzest bojowy w terenie było jasne, że oklejamy także resztę auta. Przód pokryty folią nie posiadał praktycznie żadnych rys, pozostałe elementy niestety już tak. 

 


Lakier i grafika wymagały korekty lakieru. Musieliśmy mieć pewność, że po aplikacji folii nie będzie widać śladów z wypraw. Zanim zaczęliśmy aplikować folię, cała grafika została przez nas poprzycinana w taki sposób aby po aplikacji folii, była ona szczelnie zamknięta. Nie chcielibyśmy aby brud dostał się w drobny uskok jaki stworzył się po przyklejeniu folii ppf. 

Dodatkowo zdemontowaliśmy klamki, poszerzenia błotników, srebrne listwy i emblematy - wszystko po to aby jak najbardziej ukryć zakończenia folii. Przód auta zabezpieczyliśmy folią ppf z gotowych szablonów. Boki Hiluxa nie występowały w systemie ppf, więc tutaj wykorzystaliśmy bryt, który odpowiednio na aucie przecięliśmy bez uszczerbku dla lakieru. 

 


Folia ppf w terenowym aucie, które jest używane zgodnie z przeznaczeniem to najlepsze rozwiązanie chroniące lakier. Dzięki samoregeneracji folii pozwala cieszyć się brakiem mikrorys na folii, co idealnie pokazała pierwsza aplikacja full frontu.

 


Jeśli i Ty, chciałbyś abyśmy zabezpieczyli lakier w Twoim aucie, to nic prostrzego - odezwij się do nas, a gwarantuje, że znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Wosk, powłoka ceramiczna, folia ppf lub hybryda kilku rozwiązań, dobierzemy zabezpieczenie uszyte na miarę.

 


Dziękujemy za zaufanie.

DANE

KONTAKTOWE