wróć do bloga WRÓĆ DO REALIZACJI
25.01.2023

Toyota Yaris - pakiet full body ppf

Przed Państwem Toyota Yaris w całości oklejona przez nas bezbarwną folią ochronną Llumar Valor. Zanim jednak do tego doszło nasz Klient prowadził długo z nami rozmowy aby upewnić się, że oddaje swoje nowe auto w odpowiednie ręce. Biorąc pod uwagę fakt, że w danym momencie nie istniały gotowe szablony dla tego modelu ostrożność była wskazana. Brak formatek oznacza stworzenie ich od zera i precyzyjne wykańczanie nożykiem po folii - nie po lakierze;) Staraliśmy się dokładnie wytłumaczyć każdy aspekt, pokazaliśmy gotowe przykłady aut Klientów, omówić sposoby jakimi oklejamy auta tak aby ciekawość i spokój zostały zaspokojone. Szczerze to uwielbiamy kiedy jest mnóstwo pytań i dużo tłumaczenia niuansów. Także jeżeli teraz czytasz to i masz jakiekolwiek pytania, to śmiało pytaj. Nie ma złych pytań, na każde cierpliwie odpowiemy.

 

Z ciekawych elementów na Toyocie warto zwrócić uwagę na:
- przedni zderzak który został zabezpieczony w jednym kawałku folii, bez cięć i łączeń
- słupek C który ma łączenie dwóch lakierów, czarnego i czerwonego. Stworzyliśmy dwie osobne formatki które idealnie są dopasowane do łączenia kolorów
- drzwi oklejone zostały folią do której stworzyliśmy sami szablon, idealnie dopasowany do lini listew które nie są w lini prostej
- próg bagażnika został w całości zabezpieczony. Nie jest to takie oczywiste gdyż folie ppf mają swoją ograniczoną elastyczność i potrzeba mocnego kleju który utrzyma trwale takie naprężenie. Valor jest właśnie taką folią.


Llumar Valor to folia o świetnym połysku, bdb odpychaniu brudu i oczywiście samoregeneracji (mikrorysy znikają pod wpływem dodatniej temperatury). Posiada 12 letnią gwarancję - oznacza to, że przez ten czas nie zżółknie, nie skurczy się, nie zmatowieje i nie skruszy. Posiada mocny klej co przekłada się na wysoką odporność na przypadkowe zerwanie np myjką ciśnieniową. Aktualnie 99% aut zabezpieczamy właśnie tą folią.


Bardzo dziękujemy za zaufanie, była to ciekawa realizacja.

DANE

KONTAKTOWE