wróć do bloga WRÓĆ DO REALIZACJI
27.09.2023

BMW M4 Competition Coupé - pakiet full body ppf Llumar Valor

BMW M4 Competition Coupé w zjawiskowym lakierze Sao Paulo Yellow odwiedziło nas na maksymalne zabezpieczenie lakieru folią ochronną ppf Llumar Valor. 

 
Pakiet full body ppf oznacza, że absolutnie każdy element lakieru został pokryty bezbarwną folią ppf z funkcją samoregeneracji (mikrorysy znikają przy dodatniej temperaturze). Klasycznie większość gotowych szablonów edytowaliśmy, tak aby jak najbardziej ukryć ranty folii. Elementy typu klamki, emblematy czy np. wstawki „piano black” w przednich błotnikach zostały zdemontowane, tak aby nie było widać cięć folii. 

 
Folia ochronna ppf to najlepsze możliwe zabezpieczenie lakieru. Jeśli nie chcesz mieć problemów z lakierem, mieć piękne nieporysowane auto, które mniej się brudzi i łatwiej myje - jest to rozwiązanie dla Ciebie. Tu nie ma kompromisów, folia ppf to ochrona kompletna której nie pożałujesz. 


Nie jest to pierwsze auto jakie dostaliśmy od właściciela tej karkoskrętnej M4, tym bardziej dziękujemy za zaufanie.

 

Zakres prac:
- całe auto folia samoregenerująca ppf Llumar Valor
- felgi/zaciski hamulców powłoka ceramiczno-teflonowa Fireball Talon
- szyby w powłoce hydrofobowej

 
Jeśli chcesz abyśmy lakier w Twoim aucie zabezpieczyli - zadzwoń, napisz lub przyjedź do nas. Na pewno znajdziemy rozwiązanie które spełni Twoje oczekiwania. 

DANE

KONTAKTOWE