wróć do bloga WRÓĆ DO REALIZACJI
22.02.2024

BMW X7 - folia ppf Llumar Valor + powłoka Fireball Butterfly Graphen

Jest białe, jest wielkie i jest zabezpieczone. Fabrycznie nowe BMW X7 otrzymało od nas samoregenerującą folię ochronną ppf Llumar Valor na froncie auta i powłokę ceramiczną Fireball Butterfly Graphen na reszcie pojazdu.


Folia ppf Llumar Valor to szczytowe osiągnięcie w ochronie lakieru. Co ważne przy białym aucie, Valor posiada najmniejszy stopień żółknięcia - w praktyce 12 lat gwarancji i brak różnicy w oklejonych elementach vs nieoklejonych. Świetna hydrofobowość, idealny połysk i spokój na lata. 

 

Folią ochronną ppf pokryliśmy cały front, łącznie z matowym grillem (Llumar Mat) i miejscami newralgicznymi - wnęki klamek, progi wejściowe, słupki piano black i próg bagażnika.

 

Powłoka Fireball Butterfly Graphen to mistrz odpychania brudu i połysku. Dodatkowo dzięki zawartości cząstek grafenu, powłoka ta charakteryzuje się wzmocnioną odpornością na osady z twardej wody, soków z drzew lub osadów atmosferycznych. 


Jeśli i Ty chciałbyś aby lakier Twojego auta był chroniony przed odpryskami, mniej się brudził i łatwiej mył na myjniach bezdotykowych - zadzwoń, napisz lub przyjedź do nas. Porozmawiamy, wytłumaczymy, odpowiemy na pytania i dobierzemy ochronę lakieru do Twoich potrzeb.

DANE

KONTAKTOWE