wróć do bloga WRÓĆ DO REALIZACJI
30.01.2024

Mercedes-Benz CL55 AMG Kompressor C215 oklejony w całości folią ppf Llumar Valor

Nie wiemy czy to jedyny na świecie Mercedes-Benz CL55 AMG Kompressor z 2003 roku oklejony w całości folią PPF. Wiemy natomiast, że daliśmy z siebie wszystko aby był najlepiej oklejonym C215 na świecie;)


Tyle jeśli chodzi o skromność;) 


Naszymi pacjentami na zabezpieczenie folią PPF, nie zawsze są nowe auta. Prezentowany kolekcjonerski egzemplarz jest w taki świetnym stanie, że właściciel postawił na topową ochronę lakieru. Z racji, że auto będzie w miarę możliwości normalnie użytkowane - stąd wybór padł na bezbarwną folię Llumar Valor z samoregeneracją.

 
Ten przypadek był na tyle ciekawy, gdyż oczywiście nie istnieją do niego gotowe szablony, więc wszystkie elementy okleiliśmy z brytu lub tworząc własnoręcznie formatki. Z jednego elementu jesteśmy szczególnie dumni - tylnej ćwiartki. Miejsce pod uszczelką tylnej szyby zlicowaliśmy praktycznie idealnie, wcześniej wycinając pod ten kształt folię. W wielu autach demontujemy listwy (jeśli mamy 100% pewności ich nie uszkodzenia), tutaj z racji wieku istniało ryzyko bezpowrotnego uszkodzenia, stąd folia kończy się przy samej uszczelce. Z ciekawszych elementów to także tylna klapa bagażnika, która z pozoru ma prosty kształt - jednak podczas aplikacji zostają spore nadmiary folii. Udało się ją wykonać z jednego elementu. Wszystkie emblematy, listwy drzwiowe i klamki, zostały zdemontowane, tak aby ukryć zakończenia folii. W prezentowanym CL pokryliśmy folią również zachowane w idealnym stanie chromowane progi wejściowe. Standardowo podczas prac wykonaliśmy detailing komory silnika oraz pełen detailing wnętrza z czyszczeniem i impregnacją tapicerki skórzanej.

 
Dziękujemy za zaufanie. Zapraszamy do galerii z prac.

 

Jeśli i Ty chcesz abyśmy w Twoje auto włożyli tyle pasji i doświadczenia, wystarczy się do nas odezwać, a dobierzemy zabezpieczenie lakieru skrojone na miarę. Jeśli natomiast Twoje auto wymaga korekty lakieru - tym również się zajmujemy. Przyjedź do nas, dokładnie obejrzymy auto i przedstawimy różne opcje polerowania lakieru.

DANE

KONTAKTOWE