wróć do bloga WRÓĆ DO REALIZACJI
20.12.2023

Mini Cooper SE - full front Llumar + powłoka ceramiczna Fireball Butterfly

Mini Cooper SE - czyli w pełni elektryczne Mini zawitało w nasze progi na najpopularniejsze zabezpieczenie lakieru, czyli: front auta w folii ppf Llumar Valor i reszta pojazdu w powłoce ceramicznej Fireball Butterfly.


Od początku tej generacji Mini zabezpieczyliśmy wiele egzemplarzy, stąd bardzo dokładnie znamy niuanse tego modelu. Zawsze zdjęte spryskiwacze, emblemat i boczne dokładki w błotniku. Folia schowana pod ramkę wokół lamp. To są drobne detale ale finał jest taki, że standardowo ukryliśmy folię najbardziej jak się da.


Llumar Valor to folia ppf z 12-letnią gwarancją, rewelacyjną samoregeneracją oraz z warstwą hydrofobową. Folia nie żółknie, nie kurczy się i nie matowieje - poprostu my aplikujemy a Ty o nic nie musisz się martwić przez wiele lat. Nie ma lepszej formy zabezpieczenia lakieru na rynku.


Fireball Butterfly to prawdziwy mocarz jeśli chodzi o powłoki. Pełna twardość 9H, szklistość i rewelacyjna hydrofobowość. Auto wyraźnie mniej się brudzi, a jego mycie na dobrej myjni bezdotykowej jest proste i bezpieczne.


Dziękujemy za zaufanie.


Elementy pokryte folią ppf Llumar Valor:
- maska
- zderzak
- grill (ramka + środek)
- reflektory
- ramki wokół reflektorów
- błotniki
- słupki A
- nadszybie
- lusterka
- wnęki klamek
- próg bagażnika

DANE

KONTAKTOWE