wróć do bloga WRÓĆ DO REALIZACJI
21.04.2023

Skoda Octavia RS zabezpieczenie lakieru woskiem Fireball Fusion Wax

Skoda Octavia RS w kolorze „Czerń Crystal” przyjechała do nas na zabezpieczenie lakieru woskiem 𝗙𝗶𝗿𝗲𝗯𝗮𝗹𝗹 𝗙𝘂𝘀𝗶𝗼𝗻 𝗪𝗮𝘅. Zanim jednak do tego doszło przygotowaliśmy lakier, tak aby pomimo na pozór czystego auta po umyciu, wosk związał się z lakierem, a nie z nalotami których na pierwszy rzut oka nie widać. Oczyściliśmy lakieru z lotnej stali, nalotów drogowych oraz z m.in. zaschniętych nalotów atmosferycznych, jednym słowem ze wszystkiego co przeszkadzałoby w idealnym wiązaniu. Po tych zabiegach lakier ujawnił swój prawdziwy kolor, czyli granatową czerń. Pozostał ostatni etap, klasyczna aplikacja wosku Fireball Fusion Wax. Wosk w świetny sposób jeszcze bardziej podkręcił granatową czerń w Octavii, dając jej więcej szklistości przy jednoczesnym przyciemnieniu.

 

Fireball Fusion Wax to połączenie brazylijskiej Carnauby 45% oraz SiO2 (tlenku krzemu), czyli głównego składnika powłok ceramicznych. Dzięki innowacyjnemu połączeniu tych surowców bardzo dobrze zabezpiecza powierzchnię oraz nadaje jej doskonałych właściwości hydrofobowych. Lakier w prezentowanym aucie był w idealnym stanie ale w razie potrzeby, Fusion Wax bardzo dobrze kryje drobne niedoskonałości.


Dziękujemy za zaufanie.


Jeśli i Ty chcesz abyśmy znaleźli sposób na ochronę lakieru w Twoim aucie - skontaktuj się z nami, na pewno dobierzemy idealne rozwiązanie.

DANE

KONTAKTOWE